חברי עמותה יקרים 

שנת תשע"ט מגיעה לסיומה ואנו מבקשים לעדכן אתכם בעיקרי פעילות העמותה בשנה החולפת.

השנה נערכו בחירות למוסדות העמותה, כשתהליך ההצבעה בוצע במלואו באמצעות תשתית מבוססת אינטרנט. חידוש זה תרם להרחבת ההצבעה למוסדות באופן משמעותי, עלייה ממספר של כ- 300 מצביעים, שהיו מגיעים לכנס העמותה באזור המרכז, להצבעה של כ- 1500 מצביעים, חברי העמותה, בפיזור גאוגרפי ארצי.

יתרה מזאת, שוריינו מקומות לנציגי אזור ירושלים והדרום וחיפה והצפון, שאכן הצטרפו לוועד העמותה ומחזקים את השפעת החברים של אזורים אלה על סדר היום של העמותה.

כידוע, העמותה מתנהלת ללא מטרת רווח, מדווחת לרשם העמותות כנדרש וחברי ועד העמותה עובדים בהתנדבות מלאה. נושאים אלה הינם בעלי חשיבות רבה, לקידום השקיפות והשוויוניות בפעילות העמותה.

במהלך השנה העמקנו את הקשר עם חברות ההשקעה, לאפשר לחברינו לבחון חלופות לניהול מיטבי של הנכסים הפיננסיים, הרחבנו את פעילויות התרבות והטיולים של העמותה וחידשנו את ההטבות לחברי העמותה בתחומים שונים.

הרחבת וגיוון ההצעות, כמו גם גיוון ספקי השירותים, יהיה במוקד הפעילות שלנו גם בשנה הבאה. יתרה מזאת, ועד העמותה אף החליט להגדיל את תקציב השתתפות העמותה בעלות הטיולים והסיורים בארץ, כך שחלקם יהיו במחירים מוזלים אף יותר מבעבר.

במקביל, הוגדלו כספי התמיכה לחגים לבוגרים הנזקקים ואנו שואפים אף, בשנה החדשה, להגביר את הפעילות ההתנדבותית של חברינו בארגונים נוספים ולאפשר לחברי העמותה לתרום לקהילה באפיק המתאים לכל אחד מאיתנו.

ועד העמותה המשיך במאמצים להשיג את ההכרה בעמותה, של הבנק וועד העובדים, כנציגת הבוגרים. לצערנו, מאמצים אלה ממשיכים לא לשאת פרי. ועד העמותה החליט שלא לזנוח מאמצים אלה, בשל החשיבות הרבה שאנו מייחסים להמשך הקשר בין הבוגרים לבנק,זאת למרות התסכול הרב שאנו חשים עד כה  בנושא.

לסיום, אני פונה אליכם בבקשה לתרום לגיוס חברים חדשים לעמותה ולהשגת היעד שהצבנו לעצמנו – 3,500 חברים בסוף שנת 2020, כדי שנוכל להגדיל את הערך שהעמותה משיאה לחבריה.

הציגו לחבריכם, בוגרי לאומי, את היתרונות שאתם רואים לחברותכם בעמותה. הסבירו לפורשים חדשים ולבוגרים ותיקים את החשיבות הרבה להתארגנות כל בוגרי הבנק יחדיו בעמותה, הכניסו אותם לאתר, כדי שיוכלו לחוות זאת בעצמם ואף סייעו להם להשלים את ההרשמה.

אני אסיר תודה לכם על שיתוף הפעולה ומאחל, בשם כל חברי ועד העמותה, חברי ועדת הביקורת ונשיא העמותה, שנה טובה, בריאות והרבה רגעים של שמחה וחוויות מעשירות .

 

טוביה אלון

יו"ר ועד העמותה